16:59 / 28.06.2017
Наука и техника
Євросоюз оштрафував Google на рекордну суму за порушення антимонопольного законодавства
Антимонопольна комісія Євросоюзу оштрафувала компанію Google на рекордні 2,4 мільярди євро (2,7 мільярда доларів) за порушення законів з онлайн-торгівлі, повідомляє Business Insider.
На думку комісії, Google в пошуковій видачі ставила на перші місця свої власні сервіси, даючи їм перевагу перед конкурентами. Про справу проти пошукового гіганта комісія заявила ще у 2015 році, Google свою провину повністю заперечувала.
Штраф для Google став рекордним в історії Антимонопольної комісії Євросоюзу і в два рази більше, ніж очікувані аналітиками 1,1 мільярда євро. Раніше рекордний штраф був накладений на Intel у 2008 році. Тоді компанію зобов'язали виплатити 1,06 мільярда євро.





Политика «Ми силою прорвемо українську нафтову блокаду, – Орбан»
Происшествия «Скандальный нардеп Дмитрук избежал экстрадиции из Великобритании из-за своей любви к московской церкви»
Мир «Поліція Польщі затримала сотні людей: серед них десятки українців»
Политика «Украина ведет переговоры с США и Катаром о поставках перехватчиков, – Reuters»
Общество «Мужчины чаще выражают желание праздновать 8 марта, чем женщины: результаты опроса»
Мир «Трамп отримав карт-бланш на проведення воєнної кампанії проти Ірану»