Facebook почав ловити фейки та тролів
Соціальна мережа Facebook тестує новинку — відслідковує несправжні акаунти, які вдають із себе когось іншого.
У популярній соцмережі випробовують нову функцію: система автоматично розпізнає акаунти, які користуються вашим іменем та фото профілю, і повідомляє про це справжнього користувача. Механізм створено для боротьби з тролями, які вдають із себе інших людей у соціальних мережах. Наприклад, у російському сегменті Тwitter акаунт @KermlinRussia обдурив не одного користувача, повідомляє Gazeta.ua.
Система аналізує, який з акаунтів створено першим, і таким чином вважає його оригіналом. Справжньому власникові надсилається повідомлення про появу послідовника, на якого можна поскаржитися та видалити обліковий запис. Mashable повідомляє, що функцію випробовують з листопада минулого року, нині Facebook збирається презентувати її 75% користувачів.





Мир «У Пхеньяні відкрили музей із технікою, захопленою в Україні»
Происшествия «Спецоперація "Чорна гільза": В Україні ліквідували канал постачання зброї для політиків і пропагандистів РФ»
Мир «CNN: США и Иран могут заключить поэтапное соглашение»
Мир «Європарламент підтримав збільшення семирічного бюджету ЄС до понад 2 трлн євро»
Политика «Чарльз III в Конгрессе США призвал к непоколебимой поддержке Украины»
Мир «Трамп відповів на звинувачення у педофілії»