12:10 / 20.02.2016
Наука и техника
У Skype запрацювали групові відеодзвінки для Android- і iOS-пристроїв
Команда розробників Skype запустила нову функцію для мобільних додатків на Android і iOS — групові відеочати. Про підготовку цієї функції Skype повідомив місяць тому, інформує gazeta.ua.
З сьогоднішнього дня групові відеодзвінки поступово впроваджуються на iPhone, iPad, планшетах і смартфонах на базі Android для Західної Європи і Північної Америки, впровадження завершиться приблизно наступного тижня. Повний доступ у світовому масштабі заплановано на березень.
У мобільному груповому відеовиклику можуть розмовляти до 25 учасників. Відео передається в якості 1080p, можна перемикатися між основною і фронтальною камерами.





Политика «Суд в Гааге отклонил попытки РФ назвать Азовское море «внутренним озером»»
Политика «Угоду може укласти інший лідер у Росії, якщо Путін відмовиться від миру, - Зеленський»
Политика «ЮНЕСКО не наважилася назвати Росію винуватцем удару по Києво-Печерській лаврі»
Политика «Трамп сообщил о «хороших разговорах» с Зеленским и Путиным и надежде на мирное урегулирование»
Политика «Трамп и Вэнс подписали меморандум о взаимопонимании с Ираном, – CNN»
Общество «У війську обговорюють нові контракти: різні виплати викликали дискусії про справедливість»