14:12 / 18.05.2022 Наука и техника

У Конгресі США відбулися відкриті слухання з НЛО

Фото: Заступник директора розвідки ВМС США показує НЛО

Американські військові показали законодавцям відеозаписи про непізнані літаючі об'єкти (НЛО). 17 травня вперше за кілька десятиліть у Конгресі США були проведені відкриті слухання, присвячені НЛО. Про це повідомляє. ВВС.

Заступник директора розвідки військово-морських сил США Скотт Брей показав два відеозаписи. На відео, за його словами, зняте "щось схоже на трикутники, деякі з яких мерехтять". 

Ми не маємо жодного матеріалу, і ми не фіксували жодних явищ, які б свідчили про те, що це щось позаземне за походженням.

Я не хочу сказати, що можна встановити природу всього, що ми спостерігаємо, але це чудовий приклад того, що потрібні достатні зусилля, щоб зрозуміти, що ми бачимо.

За словами представника Пентагону, американські військові кілька разів "тісно контактували з НЛО".

У нас не було зіткнень. Але було щонайменше 11 випадків, коли вони мало не сталися. 

Заступник міністра оборони США з розвідки Рональд Малтрі запевнив конгресменів, що військові не приховуватимуть будь-що пов'язане з позаземним життям у разі виявлення.

Ми є частиною того самого уряду. І наше завдання - не в тому, щоб приховати щось, якщо ми потенційно знайдемо щось, а в тому, щоб зрозуміти, що може бути поза [нашою планетою], і вивчити, що це може означати для нас, якщо з погляду оборони є якісь висновки та наслідки для національної безпеки.

Згідно з доповіддю Національної розвідки США розвідслужби поки що не можуть пояснити природу походження НЛО, які раніше бачили американські військові. Лише у США з 2004 по 2021 рік зафіксували 144 НЛО, 80 із них - за допомогою кількох датчиків чи приладів.

BAGNET нагадує, раніше повідомлялося, що у Пентагоні переконані у позаземному походженні НЛО.

Підготував: Сергій Дага