08:02 / 18.09.2015 Спорт

"Дніпро" зіграв у нічию з "Лаціо" у матчі Ліги Європи

Матч завершився із результатом 1:1

Дніпропетровський ФК "Дніпро" на рідному стадіоні зіграв у нічию з римським "Лаціо" у матчі першого туру групи G Ліги Європи.

На 16 хвилині гості створили перший гольовий момент – форварда-новачка Алессандро Матрі вивели на побачення із Денисом Бойком, однак воротар дніпропетровців перевів м’яч в штангу. На 34 хвилині футболісти "Лаціо" відкрили рахунок – С.Милинкович-Савич виграв верхову боротьбу у захисників і пробив точно у сітку воріт. Євген Селезньов перевірив голкіпера "Лаціо" Федеріко Маркетті лише під завершення першої половини гри, пробивши головою м’яч прямо у руки італійцеві.

В останній десятихвилинці Едмар пробив з дальньої дистанції у рамку воріт, але воротар гостей зафіксував м’яч, а на останніх секундах додаткового часу форвард Євген Селезньов розстріляв ворота суперників з близької відстані і встановив фінальний рахунок 1:1.

Нагадаємо, що у другому турі групового етапу Ліги Європи "Дніпро" 1-го жовтня на виїзді зіграє проти норвезького "Русенборгу".