Керівників ФІФА вважають махінаторами
Є серйозні сумніви, що ФІФА без грунтовного і ясного поновлення зможе вирішити ті великі завдання, які сьогодні перед нею стоять.
Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр закликав Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) оновитися докорінно.
"Футбол - це універсальна мова, яка об'єднує і захоплює весь світ. Великі моменти, які створюються під час гри, надовго залишаються в загальній пам'яті людства", - заявив політик в інтерв'ю газеті "Welt am Sonntag".
"У мене є серйозні сумніви, що ФІФА без грунтовного і ясного поновлення зможе вирішити ті великі завдання, які сьогодні перед нею стоять", - цитує його Deutsche Welle.
За словами глави МЗС ФРН, утворилася прірва між гравцями, тренерами, суддями, батьками молодих футболістів, одним словом, всіма, хто з болем у серці стежить за тим, щоб футбол жив, - і махінаторами від керівництва міжнародної федерації.
Коментуючи результати конгресу ФІФА, що завершився в п'ятницю, 29 травня, в Цюріху, Франк-Вальтер Штайнмайєр був категоричний: "Футбол, як такий, зазнав нищівної поразки".





Экономика «Держава гарантувала щоденне постачання імпортного газу до завершення опалювального періоду, – Міненерго»
Происшествия «Помер "слуга народу", який був сценаристом у "Кварталі 95"»
Политика «Вимоги Трампа: Данії має негайно "забиратися" з Гренландії»
Общество «В оккупированном Мариуполе приостановлено школьное питание из-за нехватки финансирования»
Политика «Маск зробив безкоштовним користування послугами Starlink в Ірані»
Политика «Зустрілися Зеленський і Залужний»