Канадська плавчиня побила світовий рекорд, який тримався 10 років
Фото: Саммер Макінтош
Канадійка Саммер Макінтош встановила новий світовий рекорд на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.
На національному відборі 18-річна Макінтош показала результат 2 хвилини 5,7 секунд, покращивши досягнення угорки Катинки Хоссу (2.06,12), яке встановили у серпні 2015 року.
Макінтош встановила другий світовий рекорд за три дні. 7 червня вона покращила досягнення австралійки Аріарн Тітмус від липня 2023 на 400 метрів вільним стилем (3.54,18), повідомляє champion.com.ua
Макінтош є триразовою олімпійською чемпіонкою, чотириразовою чемпіонкою світу. Їй належить світовий рекорд на 400 метрів комплексом.
Як повідомляв BAGNET, у грудні 2024 року американка Гретчен Волш встановила новий світовий рекорд на короткій воді на дистанції 100 метрів батерфляєм.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «Зафіксовано рекордне нагрівання поверхонь у містах України, понад 51–53°C наприкінці червня»
Мир «Сини Трампа таємно заробляють мільярди на казахстанському вольфрамі, – NYT»
Мир «Скандал навколо родини іспанського уряду посилює вимоги опозиції щодо відставки та дострокових виборів»
Мир «У Національному кіберуправлінні Ізраїлю заявили про різке збільшення кібератак з боку Ірану»
Спорт «Енцо Мареска змінив Пепа Гвардіолу та очолив "Манчестер Сіті"»
Мир «Британия реформирует армию, опираясь на опыт Украины, – Politico»