Тренера "Ліверпуля" Слота дискваліфікували на два матчі за образу судді
Фото: Арне Слот
Головного тренера "Ліверпуля" Арне Слота дискваліфікували на два матчі Англійської прем'єр-ліги (АПЛ) після видалення у грі 15-го туру з "Евертоном". Про це повідомляє Федерація футболу Англії.
Зустріч відбулася 12 лютого і завершилася з рахунком 2:2, "Евертон" зрівняв рахунок у компенсований до другого тайму час.
Після завершення зустрічі команди влаштували масову бійку, за підсумками якої червоні картки отримали Абдулає Дукуре з "Евертона" та Кертіс Джонс з "Ліверпуля", також видалення отримав Слот, який лаявся з суддями.
"Стверджувалося, що головний тренер "Ліверпуля" діяв неналежним чином і/або використовував образливі та/або лайливі слова та/або поведінку стосовно судді матчу, так і помічника судді. Слот визнав звинувачення", - йдеться у повідомленні федерації.
Слот також був оштрафований на £70 тис. ($88,5 тис.).
Крім того, помічник Слота Сіпке Хюльсхофф, який теж був вилучений у цій грі, дискваліфікований на два матчі та оштрафований на £7 тисяч.
"Ліверпуль" очолює турнірну таблицю АПЛ, маючи 64 очки. Слот не зможе керувати своєю командою в іграх проти "Ньюкасла" (26 лютого) та "Саутгемптона" (8 березня).
Раніше BAGNET повідомляв, що в Англії звільнили арбітра, який назвав "Ліверпуль" лайном і образив Клоппа.
Підготував: Сергій Дага





Политика «З боку РФ у переговорах в Абу-Дабі беруть участь виключно військові, які не мають повноважень ухвалювати політичні рішення, – Каллас»
Политика «Ворог позбавив можливості руху потягів із Запоріжжя до Дніпра»
Мир «Виділені ще за Байдена $250 мільйонів для енергетики України зависли через бюрократію у США»
Общество «Маніпуляції Кремля не зітруть правду про Крим і волю його корінного народу, - АКО»
Происшествия «Поліція підтвердила загибель шістьох після удару ворожого БпЛА по потягу на Харківщині»
Мир «Варшава створює систему San для оборони східного флангу НАТО»