Американська плавчиня Реган Сміт побила другий за два дні світовий рекорд
Фото: Реган Сміт
Американка Реган Сміт встановила новий світовий рекорд на короткій воді на відстані 200 метрів на спині.
Сміт на третьому етапі Кубка світу у Сінгапурі показала результат 1 хвилина 58,83 секунди. 22-річна спортсменка покращила досягнення австралійки Кейлі Маккіоун (1.58,94), яке було встановлено у листопаді 2020 року.
Сміт у Сінгапурі побила вже другий світовий рекорд. Напередодні вона покращила власне досягнення на дистанції 100 метрів на спині, повідомляє tribuna.com.
Сміт є дворазовою олімпійською чемпіонкою Парижа в естафетах. Також у її активі п'ять срібних медалей Ігор-2024 та бронза Токіо. П'ять разів спортсменка ставала чемпіонкою світу.
Американка Сміт зараз також є рекордсменкою світу на дистанції 100 метрів на спині на довгій воді.
BAGNET нагадує, напередодні французький плавець Маршан побив світовий рекорд, який тримався 12 років.
Підготував: Сергій Дага





Спорт «Кубок Імператора: Український сумоїст Аонішікі-Явгусишин вдруге поспіль став володарем трофею»
Политика «Пентагон оприлюднив нову оборонну стратегію США»
Мир «Єдність НАТО стримує Москву, але оборонні зусилля треба посилювати, - міністр»
Экономика «Уряд готує трискладову пенсійну реформу: солідарна система, професійні та накопичувальні пенсії»
Происшествия «Спротив триває: 1434-та доба протистояння України збройної агресії Росії»
Происшествия «Рашисти відійшли з одного острова на Херсонщині»