В Угорщині під час раллі автомобіль врізався у глядачів: четверо загиблих (відео)
Фото: Трагедія на раллі Arrabona
В Угорщині під час раллі гоночний автомобіль вилетів з дороги та врізався в групу глядачів, внаслідок чого четверо людей загинули і ще семеро отримали травми. Про це повідомила поліція Угорщини.
Аварія сталася вдень 24 березня під час перегонів між населеними пунктами Лабатлан і Байот біля річки Дунай на північному заході Угорщини.
На відео видно, як гоночний автомобіль Skoda Fabia втратив зчеплення з асфальтованою дорогою, а потім в'їхала у глядачів, які зібралися подивитися на перегони.
Videón is látható a baleset, ami több ember halálát okozta az Esztergom-Nyerges rallyn pic.twitter.com/bfrkzgTqh3
— Vadhajtások.hu (@VadhajtasokHu) March 24, 2024
На місце трагедії прибули вісім машин швидкої допомоги та чотири рятувальні вертольоти, але життя чотирьох людей врятувати не вдалося. Ще сім глядачів, включаючи одну дитину, були госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості.
Організатор перегонів, раллі-клуб Arrabona, опублікував коротку заяву на своїй сторінці в соцмережах, в якій йшлося, що змагання перервано через аварію на етапі гонки Лабатлан-Байна.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «До України з Польщі повернули власника сонячної електростанції, якого підозрюють у шахрайстві із «зеленим» тарифом»
Происшествия «Короткочасні дощі та комфортне тепло: прогноз погоди в Україні на найближчі два дні»
Происшествия «Київські митники вилучили посилку з раритетними книгами Вільгельма Вегнера»
Общество «Єрмак консультувався з астрологинею, щоб заблокувати призначення Федорова головою ОП»
Политика «Хмара обговорив з Драпатим подальші дії щодо завершення війни на умовах України»
Происшествия «Росія готує масований ракетний удар протягом 48 годин, - президент»