09:08 / 04.12.2023 Спорт

Україна виборола "бронзу" на Кубку світу з лижної акробатики

Українець Дмитро Котовський здобув бронзову медаль в особистих змаганнях серед чоловіків у Фінляндії на першому етапі Кубка світу з лижної акробатики. Про це повідомляє Telegram-канал Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України.

22-річний фристайліст з Рівного впевнено подолав кваліфікацію та перший раунд фіналу з потрійним сальто з чотирма гвинтами, а у вирішальному раунді виконав свій фірмовий "ураган" (фул-тріпл фул–фул), який виявився найскладнішим стрибком серед шістки суперфіналістів.

Отримавши за нього 117.00 бала, наш спортсмен посів третє місце, поступившись лише олімпійському чемпіону Пекіна-2022 китайцю Ци Гуанпу (119.91) та швейцарцю Пірміну Вернеру (119.00).

"Відзначимо, що це п'ята особиста нагорода у кар'єрі Дмитра Котовського на етапах Кубка світу", – йдеться у повідомленні.

Підготував: Сергій Дага