11:59 / 18.09.2023 Спорт

Встановила рекорд сезону: Магучіх виграла фінал "Діамантової ліги"

Українка Ярослава Магучіх виграла фінал "Діамантової ліги-2023" – найпрестижнішого комерційного турніру з легкої атлетики зі стрибків у висоту.

Спортсменка стрибнула на 2.03 м, тим самим встановивши рекорд сезону у світі та вдруге поспіль виграла фінал "Діамантової ліги".

Магучіх – перша в історії України дворазова чемпіонка "Діамантової ліги", повідомляє "Суспільне".

Етап в американському Юджині став для легкоатлетів останнім у нинішньому сезоні. Його учасники – найкращі спортсмени за підсумками попередніх 13 етапів.

До фіналу головного комерційного змагання з легкої атлетики зі стрибків у висоту пробилися три українки: Ірина Геращенко, Ярослава Магучіх та Юлія Левченко. Геращенко розпочинала змагання у США у статусі лідерки сезону "Діамантової ліги" у цій дисципліні. Магучіх – як чинна чемпіонка фіналу 2022 року та переможниця цьогорічного чемпіонату світу в Будапешті.

BAGNET нагадує, 27 серпня на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Будапешті Ярослава Магучіх виборола золото у стрибках у висоту.

Підготував: Сергій Дага