11:25 / 13.08.2023 Спорт

Роналду виграв Кубок арабських чемпіонів у "Аль-Насрі"

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Футбольний клуб "Аль-Наср" обіграв "Аль-Хіляль" і завоював Кубок арабських чемпіонів. Зустріч завершилася в саудівській Ет-Таїфі з рахунком 2:1 на користь "Аль-Насра".

Дубль оформив 38-річний португальський нападник клубу Кріштіану Роналду  (74-а та 98-а хвилини).

За "Аль-Хіляль" забив Мікаел (51), вирішальним у зустрічі став гол Роналду у доданий час, повідомляють рodrobnosti.

У другому таймі "Аль-Наср" залишився у меншості - на 71-й хвилині захисника Абдулела аль-Амрі видалили за фол останньої надії. Головний арбітр показав гравцеві червону картку після втручання відеоасистента рефері (VAR).

Ще один захисник "Аль-Насра" Наваф Бушал, який перебував у запасі, отримав червону картку на 78-й хвилині за суперечки з суддею.

Португальця замінили на 114-й хвилині після травми коліна - він залишив поле за допомогою лікарів.

"Аль-Хіляль" двічі вигравав Кубок арабських чемпіонів, "Аль-Наср" його виграв вперше.

Найкращим бомбардиром турніру став Роналду. На рахунку зоряного португальця шість забитих м'ячів у шести іграх, він не зумів відзначитися лише у першому турі групового етапу.

BAGNET нагадує, п'ятикратний володар "Золотого м'яча" і п'ятиразовий переможець Ліги чемпіонів Кріштіану Роналду   перейшов до "Аль-Насра" у грудні 2022 року.

Підготував: Сергій Дага