12:56 / 24.07.2023 Спорт

Француз Маршан побив світовий рекорд Фелпса на дистанції 400 метрів комплексом

Леон Маршан/Ілюстративне фото з відкритих джерел

Французький плавець Леон Маршан встановив новий світовий рекорд на дистанції 400 метрів комплексом.

Маршан посів перше місце у фінальному запливі на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить у японській Фукуоці. Він показав результат 4 хвилини 2,5 секунд, повідомляє champion.com.ua.

Друге місце посів американець Карсон Фостер (відставання - 4,06 секунди), третє - японець Даїя Сето (+6,91).

Попередній світовий рекорд належав 23-разовому олімпійському чемпіону американцю Майклу Фелпсу (4.03,84), він встановив його на Олімпійських іграх 2008 року у Пекіні.

До чемпіонату світу у Фукуоці результат Фелпса на дистанції 400 метрів комплексом був останнім особистим світовим рекордом американця, який не був побитий. Йому також належать світові рекорди в естафетах 4х100 та 4х200 метрів вільним стилем.

Маршану 21 рік. Він виграв золото на дистанціях 400 м та 200 м комплексом, а також срібло у запливі на 200 м батерфляєм на ЧС з водних видів спорту 2022 року.

Майкл Фелпс, якому зараз 38 років, є абсолютним рекордсменом за кількістю золотих нагород (23) та нагород у сумі (28) в історії Олімпійських ігор.

Як раніше повідомляв BAGNET, українки завоювали бронзу на чемпіонаті світу з водних видів спорту в артистичному плаванні.

Підготував: Сергій Дага