Євро-2023: Україна програла Іспанії у півфіналі молодіжного чемпіоната
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Україна розгромно програла Іспанії у півфіналі молодіжного Євро-2023 з футболу. Команда Руслана Ротаня поступилася іспанцям з рахунком 1:5, повідомляють рodrobnosti.
Перемігши у 1/4 фіналу французів, жовто-блакитні гарантували собі путівку на Олімпіаду-2024 року в Парижі. У півфіналі українці мали грати проти Іспанії, з якою зіграли внічию на груповій стадії (2:2).
Україна відкриває рахунок першою - на 13-й хвилині год забив Артем Бондаренко - 1:0.
На 17-й хвилині іспанці зрівняли рахунок - гол у відповідь забив форвард Абель Руїс - 1:1.
На 24-й хвилині Україна пропустила другий м'яч. Ойхан Санцет вивів Іспанію вперед - 2:1.
На 53-й хвилині Іспанія забила третій м'яч у ворота України. Відзначився Бланко - 1:3.
На 68-й хвилині Україна пропускає четвертий м'яч - голом відзначився Орос - 1:4.
На 78-й хвилині Україна пропустила п'ятий м'яч, голом відзначився Серхіо Гомес - 1:5.
Євро-2023 (U21). Півфінал
Іспанія - Україна 5:1
Голи: Руїс, 17, Сансет, 24, Бланко, 54, Орос, 68, Гомес, 78 - Бондаренко, 13.
Після завершення циклу Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України (гравці 2000 року народження й молодші) набуває статусу олімпійської, готуватиметься до Олімпіади-2024 й виступатиме на ній під керівництвом Руслана Ротаня.
BAGNET нагадує, у лютому 2023 року Руслана Ротаня призначили в.о. головного тренера збірної України з футболу.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Рашисти намагаються стерти пам'ять про українців та корінні народи з Кримом, крадучи історичні артефакти»
Политика «Гарантії безпеки замість членства в НАТО — це вже компроміс, – Зеленський»
Общество «В Україні продовжують діяти масштабні схеми контрабанди під керівництвом голови митної служби Сергія Звягінцева»
Политика «Питання територій щодо російських вимог ми почули від США. Ми сприймаємо це як вимоги РФ, - Зеленський»
Мир «В Хельсинки на саммит соберутся страны восточного фланга ЕС»
Общество «Трамп вошел в число антилидеров доверия украинцев, – данные социологов»