Титулована українська гімнастка виступатиме за Ізраїль
Фото: Меланія Тур/gettyimages.com
Українська гімнастка Меланія Тур вирішила змінити спортивне громадянство і тепер виступатиме за збірну Ізраїлю.
Міжнародна федерація гімнастики (FIG) на своєму сайті повідомила, що запит на зміну спортивного громадянства 18-річної Меланії було схвалено на засіданні виконавчого комітету.
Тур зможе виступати на турнірах під егідою FIG та під прапором Ізраїлю лише через рік з 12 травня 2024 року.
Спортсменка виступала за збірну України на міжнародних змаганнях з 2021 року.
У коментарі виданню Tribuna.com вона сказала, що рішення про зміну громадянства було її ініціативою, яку вона вже обговорила з батьками.
"Це все, що я можу пояснити зараз. Рішення щодо звільнення зі збірної було особисто моє. Батьки повністю підтримали мене. Вони, до речі, як і моя трирічна сестра, перебувають за 150 км від Бахмута та не покидали територію України з початку повномасштабного вторгнення", – сказала Тур.
Гімнастка також пояснила, що слова про Бахмут – це пояснення для тих, хто писав, що її батьки поїхали з нею до Ізраїлю.
BAGNET зазначає, Меланія Тур є п’ятиразовою чемпіонкою України серед юніорів та дворазовою чемпіонкою України серед майстрів спорту. У 2020 році вона виборола золоту медаль у командній першості на чемпіонаті Європи, який відбувся у Києві. Тур є вихованкою Тетяни Григор’євої та Ірини Дерюгіної.
Підготував: Сергій Дага





Общество «24-річного лікаря-інтерна тримали у ТЦК до 25-річчя»
Политика «Очільник Офісу Президента України натякнув на таємні канали в Росії»
Происшествия «Окупанти влучили балістичною ракетою по центру Прилук»
Политика «140 млн гривен за Ермака: В ВАКС сообщили о внесении полной суммы залога»
Мир «"Марнотратство": Сенат США заблокував фінансування розкішної бальної зали Трампа»
Происшествия «ЗСУ повернули контроль над ключовими позиціями у Степногірську»