08:17 / 22.04.2023 Спорт

Українки здобули два "золота" на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

Україна здобула два "золота" у жіночій вільній боротьбі на чемпіонаті Європи в Загребі, повідомляє Федерація вільної боротьби України.

У вазі до 57 кг медаль найвищого гатунку виграла Аліна Грушина-Акобія, яка у фіналі перемогла азербайджанку Жалу Алієву утриманням.

Для Грушиної-Акобії це друге поспіль "золото" на першості Європи і четверта медаль на рівні Євро.

Другу золоту медаль у жіночій вільній боротьбі на чемпіонаті Європи здобула Ірина Коляденко у вазі до 62 кг. У фіналі вона перемогла норвежку Грейс Буллен.

Для Коляденко це друге "золото" в кар'єрі на чемпіонаті Європи з боротьби. Уперше чемпіонкою українка стала у 2021 році, після чого пропустила Євро-2022.

У командному заліку жіноча збірна України посіла перше місце. Наші спортсменки зійшли на п'єдестал пошани у шести вагових категоріях з 10 та завоювали дві золоті, три срібні та одну бронзову медалі.