Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики
Фото: Каміла Конотоп/facebook.com/olympicua
Українка Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики у вазі до 59 кг на чемпіонаті, який триває у столиці Вірменії. Про це повідомили в НОК України.
22-річна Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою з трьома європейськими рекордами (106+129 = 235 кг), випередивши на 26 кг за сумою двоборства (ривок і поштовх) срібну призерку бельгійку Ніну Стеркс.
Загалом збірна України виборола шість медалей на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 59 кг.
Три бронзові нагороди в активі ще однієї українки Надії Шпільки (93+114 = 207 кг).
Завдяки медалям Конотоп і Шпильки Україна має вже 11 медалей на першості Європи. Всі три "золота" - всі на рахунку Конотоп.

BAGNET нагадує, що Каміла Конотоп - бронзова призерка чемпіонату світу 2022 року в ривку.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Росія змінила цілі атак по Україні, – Зеленський»
Общество «Save Ukraine повідомила про нове визволення дітей із тимчасово окупованих територій та рф»
Политика «У рейтингу довіри Терехов серед лідерів, випереджаючи Кіма у президентських симпатіях»
Мир «Нафтопереробний завод, що забезпечує понад 6% ринку агресора, охопила пожежа після удару ЗСУ»
Шоу-биз «Стриминговый сервис HBO представил первый тизер сериала Гарри Поттер (видео)»
Происшествия «Спротив триває: 1493-тя доба протистояння України збройній агресії Росії»