10:05 / 20.02.2023 Спорт

Йоганнес Бьо виграв сім медалей у семи перегонах на чемпіонаті світу в Оберхофі

Збірна України вперше за 14 років закінчила чемпіонат світу з біатлону, що завершився в німецькому Оберхофі (пройшов без відстороненої від міжнародних змагань збірної росії) без медалей. Це трапилося з нею лише вп'яте в історії (востаннє - у 2009 році).

Переможцем медального заліку чемпіонату світу з біатлону стала Норвегія: 5+5+3. Загалом нагороди турніру виграли спортсмени з шести країн - найменша кількість за останні 15 років.

У недільному масстарті серед чоловіків Дмитро Підручний посів 23-е місце, а Антон Дудченко - 25-е.

Як повідомляють Podrobnosti,чемпіоном масстарту став швед Себастьян Самуельссон, "срібло" - у Мартіна Понсілуоми. "Бронзу" здобув норвежець Йоганнес Бьо, який став другим біатлоністом в історії, що здобув сім медалей за один чемпіонат світу.

29-річний норвезький спортсмен завоював медалі у всіх гонках першості, в яких брав участь, і лише в заключний вік-енд втратив шанс виїхати з турніру, не віддавши золота в жодній з них. У підсумку він виграв п'ять золотих медалей, "срібло" (чоловіча естафета) і "бронзу" (масстарт).

Підготував: Сергій Дага