03:19 / 11.06.2022 Спорт

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла чемпіонат Європи

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла чемпіонат Європи в Албанії. Про це повідомила Федерація важкої атлетики України.

Наші дівчата посіли перше місце у медальному заліку турніру, завоювавши 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзових нагород.

Тріумфаторами першості Європи стали Ірина Деха, яка стала абсолютною чемпіонкою Європи у вазі 81 кг, та Марія Гангур, яка виграла двоборство у ваговій категорії 64 кг. Золото також завоювали Ангеліна Ломачинська та Каміла Конотоп, срібло - Аліна Марущак та Анастасія Манєвська.

Чоловіча збірна завоювала одну срібну та дві бронзові медалі. Найкращий результат у збірній серед чоловіків показав Максим Домбровський у ваговій категорії 96 кг.

Загалом, збірна України посіла друге загальнокомандне місце з рекордною для себе кількістю нагород - 21 медаль, серед яких 7 золотих, 9 срібних і 5 бронзових.

Підготував: Сергій Дага