У Маріуполі загинув чемпіон світу з "муай-тай"
Фото: Олексій Янін
У боях за Маріуполь загинув відомий спортсмен і військовослужбовець окремого загону спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України Олексій Янін. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.
Олексій був чемпіоном України з кікбоксингу та чемпіоном світу з бойових мистецтв "муай-тай". З 9 років займався боксом, а в 21-річному віці прийшов у тайський бокс.
У 2014 році, коли росія окупувала Крим та розв’язала війну на Донбасі, Олексій добровільно вступив до лав Збройних сил України та після повернення зі строкової служби продовжив боронити Батьківщину в лавах загону "Азов".
Повномасштабне вторгнення російських окупантів Олексій зустрів на сході України та був одним із тих героїв, хто мужньо тримав оборону міста-героя Маріуполя. У ніч із 6 на 7 квітня українця було вбито під час бойових дій.
В Олексія Яніна залишилася дружина Тамара та син Назарій.
BAGNET нагадує, що у бою під Харковом загинув срібний призер чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування Олег Ленюк.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленський анонсував "хороші ідеї" для тривалого миру після переговорів із представниками Трампа»
Шоу-биз «Marvel оприлюднила перший трейлер фільму "Месники: Судний день"»
Политика «Путін – безжальний вбивця: реакція сенаторів США через обстріли на Різдво»
Политика «Диалог с США о завершении войны "медленно, но продвигается", – МИД РФ»
Происшествия «Українські бійці героїчно стримують масовий ворожий наступ»
Мир «По приказу Трампа США нанесли серию ударов по позициям ИГИЛ в Нигерии»