07:52 / 17.05.2022 Спорт

Анжеліка Терлюга виграла "золото" на турнірі в Марокко

Лідерка українського карате, олімпійська віце-чемпіонка Анжеліка Терлюга виграла "золото" на турнірі в Марокко. Про це повідомляє Федерація карате України.

Анжеліка Терлюга виграла золото третього етапу Karate 1 Premier League WKF на турнірі в Рабаті (Марокко), який пройшов 13-15 травня.

Терлюга була єдиною представницею України на цьому турнірі - через проблеми воєнного часу, які наразі переживає весь український спорт та карате зокрема.

На шляху до тріумфу одеситка послідовно здолала італійку Франческу Кавалларо (2:0), Майю Шерер зі Швейцарії (9:0), іспанку Соню Перейру Вілалобос (3:3, за першим набраним балом).

У півфіналі категорії до 55 кг Анжеліка перемогла естонку Лі Лірісман (2:1), а у фіналі - чинну чемпіонку світу Ахлам Юссеф з Єгипту (5:2).

Це вже третя медаль Анжеліки з трьох етапів Прем'єр-ліги в 2022 році. Четвертий етап ПЛ пройде 2-4 вересня в Баку (Азербайджан).

Попереду - Чемпіонат Європи, який відбудеться 25-29 травня у Туреччині.

BAGNET нагадує, що на Олімпіаді в Токіо Анжеліка Терлюга завоювала Україні срібну медаль.

Підготував: Сергій Дага