08:30 / 09.05.2022 Спорт

"Реал" у статусі чемпіона Іспанії програв "Атлетіко" вперше з 2016 року

Мадридський "Атлетіко" на своєму полі обіграв у столичному дербі "Реал" у рамках 35 туру чемпіонату Іспанії з футболу, повідомляють Podrobnosti.

Зустріч закінчилася мінімальною перемогою підопічних Дієго Сімеоне з рахунком 1:0. У складі "Атлетіко" гол забив Яннік Карраско (40 хвилина, з пенальті).

"Атлетіко" перервав серію з 11 матчів поспіль без перемог над "Реалом" у чемпіонаті Іспанії. Попередню перемогу було здобуто у лютому 2016 року. "Реал" перервав серію із п'яти перемог поспіль у чемпіонаті Іспанії.

"Реал" достроково посів перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, в активі клубу 81 очко після 35 зустрічей. "Атлетіко" розташовується на четвертому місці з 64 очками. Клуб забезпечив собі місце в таблиці не нижче шостої, що забезпечує участь у єврокубках наступного сезону.

У наступному турі "Атлетіко" зіграє в гостях з "Ельче" 11 травня, "Реал" на день пізніше прийме "Леванте".

BAGNET напоминает, нагадує, що лондонський футбольний клуб "Челсі" купує американський мільярдер Тодд Белі за 4,25 млрд фунтів.

Підготував: Сергій Дага