Місцеві депутати не втомлюються демонструвати свої печерні натури з певних питань
Депутати на сесії Рівненської міської ради проголосували за те, щоб заборонити проведення маршів представників ЛГБТ-спільнот.
Вони називають їх "пропагандою девіантної статевої поведінки", повідомляє ЧаРівне.
Таку ідею висунули депутати від фракції "Свобода". Нещодавно міськрада отримала анонімне звернення з проханням провести 1 січня у місті марш ЛГБТ-спільноти.
"Заборонити на території м. Рівне пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих "маршів рівності", "прайдів", "фестивалів квір-культури" тощо, що проходять в місцях масового дозвілля сімей з дітьми", — написали у проекті рішення.
Також депутати вирішили не проводити публічних кампаній і заходів, які "складають загрозу інституту сім'ї як складовій стратегії національної безпеки України".





Мир «Велика Британія виділяє Україні £100 млн на протиповітряну оборону»
Происшествия «Миколаїв, Одеса, Запоріжжя та Харків зазнали ударів у ніч на 29 березня»
Политика «США рассматривают захват острова Харг и рейды у Ормузского пролива»
Общество «СБУ вдруге за тиждень атакувала дронами нафтовий термінал «Усть-Луга» в Лєнінґрадській області»
Общество «Померла іконописиця Крістін Дохват, яка розписала понад 80 храмів»
Мир «Тегеран зробив нову гучну заяву»