Командир Жіночої сотні Самооборони Майдану посилила Офіс Президента
Кадрове поповнення Офісу Президента України. Президент Володимир Зеленський призначив на посаду заступника керівника Офісу народного депутата (фракція “Слуга народу”) Анну Коваленко, яка під час Революції Гідності командувала Жіночою сотнею Самооборони Майдану, пише "Український репортер".
За даними Вікіпедії, 39-та Жіноча сотня Самооборони Майдану була створена в середині січня 2014 року на базі жіночої чоти 11-ої сотні. За кілька днів після створення 39-та Сотня налічувала понад 150 учасників. Дівчата у складі сотні брали участь у протистоянні з силовиками режиму Януковича 18—22 лютого. Вони також несли варту на барикадах і брали участь у патрулюванні Майдану та прилеглої території.
– Сильні і сучасні сили безпеки та оборони, які служать та одночасно підзвітні дійсно українському народові – ось, фактично, наше звдання. Швидкі та якісні реформи, інтеграція в НАТО, сумісність з військами НАТО – це підвищення нашої обороноздатності. Дякую за довіру новій команді. Служу Українському народові! – написала у соцмережі Анна Коваленко.
Коментарі із Фейсбуку.







Мир «Чеська поліція викрила іноземців, які обдурили українських жінок і завдали збитків на мільйони крон»
Политика «В Брюсселе усомнились в адекватности новой стратегии США, требующей от Европы “большей ответственности”»
Политика «Вашингтон вимагає поступок від Києва щодо Донбасу, – ЗМІ»
Политика «Конгрес США представив проєкт оборонного бюджету і запропонував мінімальну допомогу Україні»
Мир «В индийском Гоа в ночном клубе пожар забрал жизни 25 человек»
Происшествия «У соцмережі Threads поширили брехливе повідомлення, спрямоване на розпалення міжетнічної ворожнечі»