13:27 / 06.09.2017 Общество

"З собою брати гідність, порядність та шини" — на 7.09.2017 люди закликають збиратися на "Майдан"

«ХТО ЯК НЕ МИ? СКІЛЬКИ МОЖНА ТЕРПІТИ НЕДОБИТКІВ ЯНУКОВОЩА В НАШІЙ КРАЇНІ ТА ЩЕ Й ПРИ ВЛАДІ?
Приєднуйтесь до початку Гостомельського МАЙДАНУ!«
 — так, на Київщині Громада селища Гостомель анонсувала початок Гостомельського «Майдану», про що повідомили на своїй сторінці «Гостомель» у соціальній мережі «facebook»:
«Приєднуйтесь до початку Гостомельського МАЙДАНУ!
7.09.2017 — початок кінця крадіів, аферистів, корупціонерів — безкарної «сімейки» ПРИЛИПОНА!
Запросіть на подію друзів та знайомих!
З СОБОЮ БРАТИ ГІДНІСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ ТА ШИНИ!
Детальніше тут:

«Недовіра голові с Гостомель Прилипку та його злочинній банді«

Як стало відомо Тrident, людей допік, так званий Громадою, — «завгар» Януковича Юрій Прилипко, який є головою селища Гостомель.

На сторінці Громади Гостомеля у соцмережі «facebook» створений захід, у якому Громада розповідає про корумпованість Прилипка та його оточення та про «кишеньковий» Генеральний план селища Гостомель, завдяки якому селищний голова Гостомеля легалізує усі свої незаконно привласнені землі, яких як повідомляє Громада — більше ніж у всіх мешканців Гостомельщини «разом»:

«ВИНЕСЕМО НЕДОВІРУ ГОЛОВІ с. ГОСТОМЕЛЬ ПРИЛИПКУ ТА ЙОГО БАНДІ, ЩОБ НЕ ДАТИ ПІДПИСАТИ КИШЕНЬКОВИЙ ПРИЛИПОНІВСЬКИЙ «ГЕН ̶Е̶Р̶ ІАЛЬНИЙ» ПЛАН!

Шановні мешканці селища Гостомель, громадські організації, активісти інших селищ та міст Київської області та усієї України, працівники ЗМІ та усі небайдужі!

Просимо Вас підтримати громаду селища Гостомель та приєднатися до акції, мета якої припинити діяльність бандитської влади у с. Гостомель та не допустити підписати «кишеньковий» Генеральний план селища Гостомель, завдяки якому усім відомий екс-регіонал, аферист та корупціонер, селищний голова Гостомеля Прилипко Юрій Ілліч легалізує усі свої незаконно привласнені землі.

Усім відомо, що селищний голова Прилипко при януковичі шахрайським шляхом через підставних осіб заволодів більш ніж половиною усіх земель нашого селища.

Наші ліси практично вщент знищені будівельними компаніями корупціонера та шахрая Прилипка. Як ми усі бачимо — котеджі та висотні будинки вже замінили нам наші ліси.

Якщо ми не зберемось та не зупинимо беспредельщика Прилипка та його корупційну «сімейку» — то замість обіцяних садочків, шкіл, лікарні, доріг та інфраструктури ми отримаємо селище Гостомель, як бетонне володіння імені «царька» Прилипона та його сімейки, що зараз і відбувається!

Просимо допомоги у наших захисників-патріотів,Самооборону Майдану, Служби Безпеки України, Національної Поліції, Генеральної Прокуратури та Адміністрації Президента.

На сьогодні наше селище повністю втрачене та залишається під дахом Прилипонівської «сімейки»:

Дружина — Прилипко Валентина Василівна, Гостомельський нотаріус, офіс якої навпроти селищної ради. Вона сприяла оформленню земельних ділянок через підставних осіб. Саме таким чином був виведений з держ лісового фонду та розданий усім «сімейним» депутатам та працівникам Гостомельської ради ліс

Донька від першого браку — Прилипко Ольга Юріївна, депутат Гостомельської селищної ради та голова земельної коміссії. Контролює усі корупційні сімейні схеми та оборутки з землею, та віджимає приміщення школи №15 селища Гостомель

Донька від другого браку — Дудник(Прилипко) Надія Юріївна — депутат Гостомельської селищної ради, заступник голови земельної комісії. Оформлювала на відомих Гостомельських наркоманів землю по 200 дол. США за копія паспорта та код, таким чином виводила землю з запасів селищної ради

Син — Вячеслав Прилипко, колишній депутат Гостомельської селищної ради, колишній прокурор прокуратури Київської області. На даний момент власник батькового бізнесу, складів та будівельних компаній, які забудували Гостомель, та під які батько-шахрай разом з доньками відводив землі та знищував ліс.

Кум — Мамчур Олег Дмитрович — депутат Гостомельської селищної ради, голова бюджетної комісії , який контролює усі фінансові схеми виведення коштів з бюджету нашого селища

Син кума — Мамчур Сергій Дмитрович — депутат Гостомельської селищної ради, член бюджетної комісії та одночасно корупціонер-бізнесмен, який за 5 років депутатства заробив на автомобіль Тойота «Солара»(біля 100тис дол) та на відкриття автомийки

Смолянчук Ольга Олегівна -коханка Мамчура Олега Дмитровича, який годиться їй в батьки. Їй біля 26 років, йому — за 50 років. Депутат Гостомельської селищної ради, голова регламентної комісії. Приймала та приймає неправомірні рішення що до виділення землі, була противником виділення землі АТОвцям

Кислиця Олена Вікторівна — екс-коханка Мамчура Олега Дмитровича, секретар і депутат чотирьох каденцій Гостомельської селищної ради. Виводила землі на підставних осіб та дерибанила Гостомельський ліс в районі повороту на Ірпінь. За це вона має не одну земельну ділянку у лісовій зоні в районі «Парк Таун», декілька квартир у м. Буча та Ірпіні, та штучні ціцьки, які поарував їх її екс-коханець.

«Права рука» голови Прилипка — Чемерис Сергій Володимирович — депутат Гостомельської селищної ради, начальник відділу благоустрою Гостомеля. Затриманий працівниками СБУ годину тому на Прилипонівських складах на хабарі(4.09.2017 близько 17:00)

Коханка голови Прилипка — Черинська Наталія Вікторівна, депутат Гостомельської селищної ради та директор будинку культури, в якому Прилипко проводить збори з своїм купленим електоратом. На данний момент займається виведенням з ліс фонду лісу(між автопарком та військовим санаторієм), а також через неї проходять «відкати» від забудовників

Ще «славнозвісний» Прилипонівський електорат:
Матусяк Тетяна, Мовчун Тарас, Мілевська Зоя, Філіпчук Волоимир, Руслан Коваленко, Лінчук Жанна, Чорна Олена, Шальман Тетяна
 — депутати Гостомельської селищної ради, які продали свої душі та голоси виборців заради екс-рига, шахрая, корупціонера, крадія — голови Гостомельської селищної ради Прилипка Юрія Ілліча

Петро Порошенко
Адміністрація Президента України
Инна Аргучинцева (Inna Arguchintseva)
Генеральна прокуратура України
Прокуратура Київської області
Луценко, Юрий Витальевич
Юрій Луценко
Національне бюро розслідувань України
НАБУ
Максим Грищук
Національна поліція України
Міністерство внутрішніх справ
Аваков, Арсен Борисович
Антон Геращенко
Служба безпеки України
Зорян Шкіряк ( Zoryan Shkiryak )
Роман Орищенко
Самооборона Майдану
Самооборона Майдану Київської Області
Олексій Семенюк-Любавич (Alex Semenyuk)
Наливайченко, Валентин Александрович
Роман Сініцин (Roman Sinicyn)
Альона Шевцова
Роман Доник (Roman Donik)
Михаил Макарук (Mykhailo Makaruk)
Назар Холодницький
Дмитрий Золотухин (Dmytro Zolotukhin)
Roman Burko
Жора Турчак
Олексій Гриценко
Роман Кулик
Екатерина Золотарёва (Katerina Zolotareva)
Олена Монова
Alex N Alex Noyt
Вадим Тищенко
Сергій Тищенко
Олексій Гриценко
Київська міська спілка ветеранів АТО
Кличко, Виталий Владимирович
Юрий Зозуля
Сергей Коба (Сергій Коба)
Олександр Хаджинов
Юрий Бутусов
Ирпень, Буча, Ворзель и Гостомель
Гостомель справжній
Громада Гостомеля (Syla Gromady)

Люди попросили про допомогу, у повідомленні виставлені відмітки Президента, силових структур, Народних депутатів та відомих громадських діячив та організацій. Будемо сподіватись, що громаду Гостомеля не покинуть «сам на сам» з мільйонними статками Прилипка, які він «заробив» на шахрайстві та корупційних схемах.

Як стало відомо Тrident, Юрій Прилипко причетний до організації втечі біглого Януковича, в Прилипка на складах був знайдений автопарк втікача, та до тогож у ніч втечі на городі у Прилипка сідав гелікоптер, про що свідчили його сусіди. Також, на днях, співробітниками СБУ було затримано за хабар інспектора благоустрою селища Гостомель Чемерис Сергія Володимировича, який був «правою рукою» Прилипка та під час «Революції гідності» знаходився на «антимайдані», звідки Прилипку доповідав про всі події. Після викриття на складах у Прилипка автопарка біглого Януковича — Прилипко також втік до Москви, але зрозумівши, що до нього нікому немає діла — повернувся, та через рік купив собі  посаду селищного голови.