«Вибори відбулися, головне тепер захистити результат» - Олексій Кошель
Сьогоднішня виборча кампанія мало чим відрізняється від перебігу будь-яких інших перегонів в Україні, а показник явки традиційний для проміжних виборів. Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.
«Це дає підстави говорити, що фактично вибори на 205-му окрузі відбулися. Набагато складніше завдання тепер – відстояти їхні результати», – сказав Кошель.
Нагадаємо, що за даними екзит-полу, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «SOCIS», представник «Блоку Петра Порошенка» Сергій Березенко набрав 31,4% голосів, його основний опонент від «Українського об'єднання патріотів «УКРОП» Геннадій Корбан - 17,1%, «свободівець» Андрій Міщенко - 10%, Ігор Андрійченко («Демократичний альянс») – 9%.
Соціологічна група «SOCIS» є однією з двох організацій, які офіційно проводили екзит-пол під час проведення проміжних виборів до Верховної Ради України на 205 окрузі в Чернігові.





Мир «Бернем сформировал новое правительство Великобритании»
Происшествия «Венеційська бієнале втратила фінансування ЄС після рішення допустити Росію»
Происшествия «Центробанк РФ продав 44 тонни золота за пів року, щоб покрити бюджетні витрати»
Происшествия «Оттава готовится к новым пошлинам США, но рассчитывает на переговоры»
Происшествия «В Польше заявили о планах стать лидером Европы по готовности к кризисам»
Спорт «Ліонель Мессі заявив про завершення кар'єри у збірній Аргентини»