18:29 / 05.11.2025 Общество

Генштаб повідомляє про ударно-пошукові дії за участі елітних підрозділів у Покровську

В районі Покровсько-Мирноградської агломерації тривають активні бойові дії. Сили оборони України здійснюють заходи щодо блокування російських підрозділів, які намагаються просочитися та накопичитися в місті Покровськ, а також проводять ударно-пошукові дії за участи елітних підрозділів.

Про це йдеться в офіційному коментарі від Генерального штабу ЗС України.

Згідно з повідомленням, оточення українських підрозділів та частин немає. Сили оборони протидіють спробам ворожої піхоти закріпитися.

Для проведення ударно-пошукових дій у Покровську залучені:

  • штурмові підрозділи 425 ОШП;
  • оператори СБС;
  • зведені групи ССпО, ВСП ЗСУ, НГУ та ГУР МОУ.

Також було посилено військові частини, які обороняють місто. Одночасно "ведеться робота з укріплення флангів оборони Покровсько-Мирноградської агломерації, забезпечення та захисту логістичних маршрутів".

За даними Генштабу, тільки за минулу добу в районі Покровська українські воїни ліквідували 26 окупантів, ще 64 загарбників поранено. Також знищено або пошкоджено 58 укриттів ворожої піхоти у місті та його околицях.

Підготувала: Ніна Петрович