Додатком "Мрія" скоро будуть користуватися і батьки дітей, які ще в садочках
Уряд ухвалив постанову, що передбачає використання платформи "Мрія" в дошкільній освіті, повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
"Мрія" стане єдиною освітньою системою, яка супроводжуватиме дитину від дитсадка до завершення школи", додади у Міністерстві цифрової трансформації.
"Мрія. Дошкілля" надасть вихователям зручні інструменти для обліку відвідування, занять, харчування та сну, а батьки отримають прозорий доступ до інформації про навчання та успіхи дитини", – зазначила Свириденко.
Постанова передбачає й інші оновлення для "Мрії", зокрема запуск гейміфікації.
"Бізнес зможе підтримувати розвиток дітей і молоді через "Мрію", надаючи бонуси чи заохочення", – зазначили у міністерстві.
Окрім цього, додали відкриту платформу для контенту. Учителі й компанії зможуть публікувати у "Мрії" власні матеріали (від курсів до відео), а держава контролюватиме якість матеріалів.
Як повідомила Свириденко, за рік у "Мрії" вчителі виставили понад 11 мільйонів оцінок та понад 5 мільйонів відміток відсутності, а також додали понад 2,5 мільйона домашніх завдань.
Нагадаємо, понад дві тисячі українських шкіл розпочали новий навчальний рік із застосунком "Мрія". Таким чином кожен шостий освітній заклад в Україні приєднався до цієї платформи для дітей, батьків та педагогів.
Підготувала: Ніна Петрович





Происшествия «Справу українських інкасаторів в Угорщині закрили, але Сибіга вимагає покарати причетних»
Происшествия «Серед поранених у Кривому Розі 22 дитини, п’ятеро у важкому стані»
Политика «Голову НБУ Пишного викликали до Ради через фігурування Sense Bank у справі НАБУ»
Происшествия «Атака на ТЦ у Кривому Розі: кількість поранених зросла до 52, серед них шестеро дітей»
Мир «В Чехии призывают отказаться от отдельного правового статуса для украинских беженцев»
Политика «Що важить більше – нинішні слова чи політичний слід Франка Швабе?»