Олексій Шевчук прокоментував мітинги на підтримку НАБУ: "Безкоштовних мітингів не буває"
Відомий громадський діяч Олексій Шевчук висловив свою думку щодо нещодавніх мітингів на підтримку НАБУ, опублікувавши свої роздуми на особистій сторінці у Facebook.
Його пост викликав жваве обговорення серед користувачів соціальної мережі.
Шевчук звернув увагу на віковий склад учасників акцій, зазначивши, що бачив "багато молоді". Він також зауважив, що значна частина плакатів і гасел містила "матюки здебільшого про президента, не про НАБУ".
Олексій Шевчук поставив під сумнів рівень обізнаності учасників мітингів щодо діяльності Стокорупційних органів. "Хто з них має юридичну освіту і хто читав взагалі повноваження НАБУ та Стокорупційної прокуратури?" – запитав він.
Особливе здивування у громадського діяча викликала присутність на мітингах міських голів. "Навіть мери міст, культурні освітчені мери прийшли на цей мітинг. Як хто? Потенційні фігуранти, в яких конфлікт інтересів?" – іронічно зазначив Шевчук.
Насамкінець, Олексій Шевчук висловив своє скептичне ставлення до безкоштовності таких заходів, задавшись питанням про фінансування: "Скільки коштів було виділено на підтримку мітингів по всій країні? Бо в безкоштовні я не вірю. Бачив в цій країні все".
Свій допис він завершив порадою громадянам: "Читайте тексти законів разом з адвокатами, щоб розуміти їх зміст".
Заяви Олексія Шевчука викликали неоднозначну реакцію в суспільстві, піднявши питання про справжні мотиви та організацію масових протестів, а також про рівень обізнаності їх учасників.





Происшествия «Оккупанты продвинулись на востоке и юге Украины, взяв под контроль несколько сёл»
Политика «Польща, Норвегія та Німеччина закуплять для України ракети Patriot, - Сікорський»
Общество «"Чарівний Експрес" від Укрзалізниці курсуватиме три дні в Києві та Львові»
Политика «Кремль почав нові дезінформаційні кампанії перед переговорами зі США, – Зеленський»
Мир «Конституційний суд Польщі заборонив Комуністичну партію та виключив її з реєстру»
Политика «Мирные инициативы: Украина получила приглашение от США для продолжения переговоров»