Стало відомо, за що херсонець отримав довічну стипендію від Зеленського
Відповідно до Указу президента України №222/2025 «Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» довічну державну стипендію, яку присуджують видатним діячам культури та мистецтва, які досягли семидесятирічного віку, призначили Гоноболіну Олександру Чарльзовичу.
Про це повідомляє офіційний сайт президента України.
Олександр Чарльзович Гоноболін — український скрипаль, диригент, композитор, педагог, народний артист України (2018) та заслужений артист Української РСР (1989). Олександр Гоноболін народився 27 листопада 1953 року в селі Мєдведєво Лєнінґрадської області (росія), але більшу частину життя присвятив розвитку української музичної культури.
Він є автором понад 300 музичних творів, серед яких композиції для симфонічних і камерних оркестрів, ансамблів, струнно-смичкових інструментів, фортепіано та вокальні твори. Його музика використовується для театральних постановок у різних містах України та за кордоном.
Диригентська діяльність. Очолював камерний оркестр «ARS-NOVA» Миколаївської обласної філармонії, де виконувалися як класичні твори світової музики, так і його власні композиції.
Освіта. Закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського.
Лауреат міжнародних конкурсів композиторів у Німеччині та США. Нагороджений дипломом і золотою медаллю Французького академічного товариства ARTS-SCIENCES-LETTRES.
Підготувала: Ніна Петрович





Общество «Путін відкинув пропозиції про припинення далекобійних ударів і перемир'я»
Происшествия «Євродепутат Мюллер закликав ЄС вшанувати жертв «геноциду УПА»»
Происшествия ««Скеля» під ударом: військові закликають відокремлювати факти від емоцій»
Политика «Зеленский назвал новый дедлайн Кремля»
Общество «В Святоюрському комплексі у Львові відкрили пам’ятну таблицю до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ»
Происшествия «Російські війська стратили щонайменше 129 українських військовополонених, – ООН»