Міноборони повернуло 7 млн гривень припинених виплат для військовослужбовців
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Міністерство оборони України відновило грошові виплати військовослужбовцям, які раніше були припинені, на загальну суму майже 7 млн гривень.
Як повідомили у відомстві, шість військових, які проходили лікування за кордоном, не отримували кошти через несвоєчасне подання посадовцями військової частини документів для дистанційного проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).
Ще 46 військовослужбовців упродовж двох місяців не пройшли ВЛК і залишалися в розпорядженні командира частини без пояснення причин затримки медичного огляду, що призвело до значного зменшення їхніх виплат.
Центральне управління захисту прав військовослужбовців Міноборони направило запити до військової частини, командування Сухопутних військ ЗСУ та військового госпіталю. Після цього необхідні документи були підготовлені, що дозволило провести дистанційні медичні огляди та відновити виплати.
Станом на сьогодні військовослужбовцям уже виплачено 3,9 млн грн, а решту суми — майже 3 млн грн — буде перераховано у березні.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Новий лідер Ірану Моджтаба Хаменеї погодився на переговори зі США»
Общество «Верховна Рада ухвалила закон про підготовку школярів і студентів до нацспротиву»
Политика «ЕС может стать соучредителем трибунала, который будет преследовать руководство России»
Наука и техника «NASA хоче відправляти астронавтів на Місяць кожні півроку»
Политика «Стало известно, когда Трамп посетит тоталитарный Китай»
Общество «Міндічу таке і не снилось: інкасаторські поїздки до Австрії можуть прикривати вивезення активів»