Львівські судді вимагали у вигляді хабаря один мільйон доларів, – НАБУ
Чинного та колишнього голову Господарського суду Львівської області викрили на вимаганні мільйона доларів хабаря від представника приватної компанії.
Про це повідомили у Національному Стокорупційному бюро та Спеціалізованій Стокорупційній прокуратурі.
У НАБУ зазначили, що це перше викриття керівника спеціалізованого суду загальної юрисдикції Стокорупційними органами.
За мільйон доларів підозрювані обіцяли ухвалити «потрібні» рішення у судових справах Західного апеляційного Господарського суду, а також запобігти замовному вбивству викривача, розповіли правоохоронці.
Детективи та прокурори зафіксували передачу частини хабаря — 75 тисяч доларів.
Наразі чинному та колишньому головам Господарського суду Львівської області повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, встановлюється причетність інших суддів.
Зазначимо, що чинним головою Господарського суду Львівщини є Василь Артимович. Раніше «Дзеркало тижня» з посиланням на власні джерела у НАБУ писало про обшуки в голови Господарського суду Львівщини Василя Артимовича та колишнього очільника Західного апеляційного господарського суду Бориса Плотніцького.
Підготувала: Ніна Петрович





Политика «Зеленський погодився на переговори в ОАЕ, щоб не дратувати Трампа, – FT»
Политика «В МЗС України повідомили, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним заради двох найчутливіших питань»
Мир «Чеській прем'єр оргінально помстився своєму президенту за рахунок України, - ЗМІ»
Политика «На Полтавщині викрили схему заволодіння бюджетними коштами під час оборонних тендерів»
Мир «ООН викрила факти викрадення пацієнтів та вимагання коштів силовиками Ірану»
Происшествия «Мешканців Львівщини закликали бути вдома через брудне повітря, "завдяки" рашистам»