Рашисти знищили десятки тисяч українських книжок
На фото: розбомблена бібліотека в Херсоні
Рашистська армія після кількох попередніх спроб, коли були не такі серйозні пошкодження, розбомбила Херсонську обласну бібліотеку імені Олеся Гончара.
Знищені десятки тисяч українських книжок.
"Не так давно відгукувався на заклик Херсонської бібліотеки й надсилав їм книжки. Сьогодні приміщення бібліотеки розбомблене. Знищено видання 80-х - 2000-х років, які "не сприймалися як цінні", за висловом директорки. Мені це трохи різануло вухо. Кожна доба по-своєму унікальна. Чи будемо керуватися гаслом "баби ішчо наражают"? Себто нічого страшного - "письменники ще понаписують"... Та ні, Римарук, Покальчук, Лишега, Ґудзь... уже нічого не напишуть", – відрегував на подію письменник Костянтин Коверзнєв.
Як відомо, частину рідкісних видань з бібліотеки вже вкрали рашисти під час окупації Херсонщини 2022 року.
"З одного боку - закликають надсилати сучасну літературу, з иншого - не сприймають як цінну вже наявну збірку. Ми ж такі багаті, що можемо легко обійтися без усіх цих музеїв і бібліотек у Маріуполі, Херсоні, Криму, Бердянську, Мелітополі і т.д.", – зауважив Коверзнєв.





Политика «Одне застосування "Орєшніка" буде означати, що білорусів втягнули у війну, – Зеленський»
Происшествия «На Львовщине произошел мощный взрыв на автотранспортном предприятии»
Мир «Тегеран відмовився припиняти збагачення урану на вимогу Вашингтона, – WSJ»
Спорт «Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна завершує спортивну кар’єру»
Экономика «Атомна генерація все ще частково розвантажена, – "Укренерго"»
Политика «Дональд Трамп за год не ввел действенные санкции против РФ, – BBC»