В українських школах вводять курс з мінної безпеки
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Курс з мінної безпеки стане обов’язковим доповненням до шкільної програми. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України.
Практикум з мінної безпеки розробляють МОН та ЮНІСЕФ. Для вчителів буде доступний онлайн-курс із викладання мінної безпеки для дітей різного віку.
Вчителі вже можуть користуватися посібником із детальними планами, а також презентаціями для уроків, адаптованими для початкової та середньої шкіл.
Для дітей експерти у співпраці з психологами розробили інтерактивні матеріали, які пояснюють правила безпечної поведінки на територіях, які можуть бути забруднені мінами.
Зокрема, для школярів підготували мультфільми і відео за участю пса Патрона та саперів, а також ігри.
Матеріали можна завантажити на сайті “Все про мінну безпеку” та в бібліотеці корисних матеріалів “Спільнотека”.
У МОН наголошують, що приблизно 30% території України є потенційно небезпечною через вибухонебезпечні предмети.
За даними моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, станом на 30 липня 2023 року від мін та інших вибухонебезпечних предметів вже постраждали 100 дітей.
Підготував: Сергій Дага





Происшествия «СБУ затримала британського інструктора, який може бути причетним до вбивства Ганула, Фаріон та Парубія»
Общество «Украинские беженцы в Нидерландах смогут получить трехлетние виды на жительство»
Политика «Прем'єрка в останній момент зірвала зустріч із опозицією»
Политика «Після відставки Єрмака військові підрозділи запускають «челендж» із запрошеннями на фронт»
Мир «Генсек НАТО Рютте пообещал асимметричный ответ на гибридные атаки РФ»
Происшествия «Спротив триває: 1380-та доба протистояння України збройної агресії Росії»