Певній частині матерів-одиначок уряд пропонує скасувати субсидії
В Україні можуть скасувати фінансову допомогу від держави деяким одиноким матерям – в Мінсоцполітики уже розроблено відповідний законопроєкт.
Документ опубліковано на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).
Так, автори проєкту постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій" пропонують скасувати грошову підтримку від держави деяким жінкам, які самостійно виховують дитину (дітей).
Проте, це стосується лише жінок, у яких на банківському депозитному рахунку є особисті кошти на суму понад 100 тисяч гривень. Важливою умовою є те, що така сума не обов'язково повинна бути на одному депозиті - ураховуватимуться всі банківські вклади. Тому якщо загальна сума вкладів перевищує 100 тисяч гривень, то таку жінку вважатимуть фінансово незалежною і такою, що не потребує допомоги від уряду.
“Особи, що входять до складу сім’ї, на 1 число місяця, з якого призначається державна соціальна допомога, мають на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень, або облігації внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень, про що йдеться у декларації”, - йдеться у повідомленні.
Ця норма діє й у разі призначення субсидії на оплату комуналки - якщо в одного із членів домогосподарства на банківському рахунку є понад 100 тисяч гривень, субсидія не призначається.





Политика «Трамп в Давосе заявил, что «Канада живёт благодаря США» после слов Карни о мировом порядке»
Происшествия «Трагедія у Запоріжжі: жінка викинула з вікна дитину і стрибнула сама»
Происшествия «Зеленський продовжує тасувати кадрову колоду»
Политика «Зеленський анонсував нові операції після доповіді в.о. очільника СБУ»
Общество «Надпотужний спалах на Сонці: по Землі вдарив рекордний радіаційний шторм»
Мир «Президент Болгарії оголосив про свою відставку»