11:46 / 13.03.2023 Общество

У Сеймі Литви волонтери з України вітали литовців з річницею Незалежності

33 роки тому, 11 березня 1990 року Верховна Рада країни, висловлюючи волю народу, ухвалила Акт про відновлення незалежної Литовської держави та оголосила про вихід зі складу СРСР.

У Сеймі Литовської Республіки команда “Base 4.5.0.” привітала Литву з 33–ю річницею відновлення Незалежності. Про це повідомляє в ІРЦ “База 4.5.0.” 

11.03.2023 р. команда волонтерів військового інноваційно-реабілітаційного центру “Base 4.5.0.”  прибула до Вільнюсу, щоб взяти участь в урочистих заходах з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва. 

1.03.2023. Lietuvos Respublikos Seimas, Vilnius, Lithuania. Виступ Спікера Сейму Литви Вікторії Чміліте-Нільсен з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва

Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко, Ірина Федосенко. Команда “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas

Урочисті заходи проходили у Сеймі Литовської Республіки, де волонтери ІРЦ “Base 4.5.0.” привітали Литву зі святом та подякували за підтримку та солідарність з Україною у війні з російським агресором. 

Вітаутас Ландсбергіс та команда “Base 4.5.0.” Ярослав Бондаренко, Юлія Цепун, Ірина Федосенко

На урочистих заходах з нагоди 33-ї річниці відновлення Незалежності Республіки Литва був присутній Президент Литовськой Республіки Гітанас Науседа та Перший голова Парламенту незалежної Литви після відокремлення її від СРСР, литовський політик, державний і громадський діяч Вітаутас Ландсбергіс.

У 1990 році 11 березня Вітаутас Ландсбергіс – був обраний Головою Верховної Ради Литовської Республіки – Відновлювального Сейму, став Головою Держави і головував на сесії Парламенту, на якій було оголошено про відновлення Незалежності Литовської Республіки.

11.03.2023. Lietuvos Respublikos Seimas

11.03.2023. Команда “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas

Lietuvos Respublikos Seimas, Vilnius – річниця відновлення Незалежності

Мали велику Честь від імені Українців привітати Сейм Литовської Республіки з 33–ю річницею відновлення Незалежності!

Литва – маленька країна, що має велике серце та необ’ємну любов до України.

Ми мали нагоду особисто подякувати вам, нашим друзям і стратегічним партнерам, за підтримку та солідарність з Україною у війні проти російських окупантів.

Мали за честь у Сеймі Литовської Республіки розгорнути прапор братерства Україна – Литва та пишаємось, що цей прапор назавжди залишиться у Сеймі, як символ дружби та братерства наших Країн.

Дякуємо, що вперше в своїй історії, а саме в Сеймі Литовської Республіки замайорів прапор першого в Україні військового інноваційно-реабілітаційного центру “Base 4.5.0”.

Шановні Парламентарі, ваш теплий прийом, слова підтримки, небайдужість до потреб України надихають та додають сил!

Для нас, Волонтерів та Захисників України, це величезна підтримка, яка допоможе нам швидше розширити та побудувати у столиці України необхідну інклюзивну зону для реабілітації ветеранів війни, військовослужбовців та їхніх родин і родин загиблих Героїв.

Слава Литві! Слава Україні! Разом до Перемоги!

З повагою,
команда “Base 4.5.0”

Команда “Base 4.5.0.” Юлія Цепун, Ярослав Бондаренко, Ірина Федосенкои Запрошення волонтерів “Base 4.5.0.” у Lietuvos Respublikos Seimas від Спікера Сейму Литви Вікторії Чміліте-Нільсен