Закарпатські школярі отримали можливість заробити до 100 тисяч
В Мукачеві школярі мають можливість отримати від 20 до 100 тисяч гривень за успішне складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Таку ініціатива в Мукачеві за рахунок освітньої програми втілюють з 2018 року.
Школярі мають шанс на здобуття стипендії від 20 до 100 тисяч гривень, повідомляє znaj.ua.
Система наступна:
стипендія в 20 тисяч за отримання 200 балів з одного предмету
стипендія в 50 тисяч – за 400 балів з двох предметів
стипендія в 100 тисяч – за 600 балів з трьох предметів
Раніше стало відомо, що учень сільської школи на Івано-Франківщині склав чотири тести Зовнішнього незалежного оцінювання на 795 балів із 800.
Про це повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook його вчителька.
Оля Абрам, вчителька Перегінської школи №1, написала пост, у якому поділилась усіма досягненнями свого учня, Люкляна Олександра: “Попередньо школяр зайняв 1 місце в II етапі олімпіад із фізики, астрономії і англійської мови та 2 місце з математики. Учень здобув на III етапі олімпіад 2 місце з астрономії та 3 місце із фізики і англійської мови. Учень, який був зарахований до команди учасників у всеукраїнській олімпіаді з астрономії, яка на жаль не відбулася через карантин.Учень, який отримав 3 місце в олімпіаді із астрофізики, яка проводилась онлайн. Але найголовнішим його здобутком стали бали на ЗНО -795 із 800. Так це гордість нашої школи!"
Очікувано, що учень, який так багато призових місць взяв на олімпіадах з точних наук, здавав ЗНО з них же: математику юнак здав на 200, а фізику на 196. Окрім цих дисциплін, учень отримав 200 балів з української мови та літератури і 199 балів з англійської мови.





Политика «Стали відомі деталі співробітництва України зі США на Близькому Сході»
Происшествия «Прокурори Харківщини засудили депутата на 7 років ув'язнення за організацію вивезення українців до РФ»
Наука и техника «NASA планує побудувати базу на Місяці для тривалої роботи на поверхні супутника»
Происшествия «В Одеській області через атаку РФ пошкоджена портова та енергетична інфраструктура, є перебої з електрикою»
Политика «США не требовали от Украины уступать Донбасс ради гарантий безопасности, а просто транслировали позицию РФ, – Рубио»
Происшествия «На Киевщине прокуроры требовали от бизнесмена 50 тыс. долларов»