Фільм "Донбас" здобув у Каннах приз
Прем'єра фільму "Донбас" українського режисера Сергія Лозниці відбулася у Каннах 9 травня в межах програми "Особливий погляд".
Фільм "Донбас" українського режисера Сергія Лозниці здобув нагороду за найкращу режисуру в межах програми Каннського кінофестивалю "Особливий погляд". 18 травня про це у Facebook повідомив продюсер фільму Денис Іванов, передає gordonua.
Дебютний показ стрічки відбувся в Каннах 9 травня в межах програми "Особливий погляд".
"Особливий погляд" – друга за значущістю програма Каннського кінофестивалю. Фільм, який переміг у програмі, матиме підтримку у французькому прокаті.
В український прокат стрічка вийде у 2018 році.
"Донбас" знімали в ко-продукції України, Нідерландів, Франції та Румунії. У головних ролях знімалися українські та російські актори, серед яких Тамара Яценко, Георгій Делієв, Ніна Антонова, Наталя Бузько та інші. Зйомки пройшли в Кривому Розі.





Происшествия «Во Франции заявили о частичной ответственности США за рекордную жару в Европе»
Политика «Раді пропонують заборонити дублювати інформацію про товари та послуги російською»
Мир «Ізраїль приєднався до 32 країн, які офіційно визнали геноцид вірмен»
Общество «Глобальне потепління прискорюється: Європа потерпає від екстремальної спеки»
Происшествия ««Скеля» під ударом: військові закликають відокремлювати факти від емоцій»
Мир «ВМС Польши усилят тремя новейшими подводными лодками шведского производства»