Продюсерська компанія Джонні Деппа планує екранізацію "Майстра і Маргарити"
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Джонні Депп збирається зіграти у першому англомовному фільмі за романом Михайла Булгакова "Майстер і Маргарита". Як повідомляє The Variety, продюсерська компанія актора IN.2 Film планує зняти такий фільм під час кінофестивалю Red Sea Film Festival у Саудівській Аравії. Зйомки розпочнуться вже наприкінці 2026 року.
Кого зіграє Депп - невідомо. Незрозуміло, чи візьме участь у фінансуванні цього фільму саудівський фонд Red Sea Fund, але ймовірність цього висока. Фонд проводить цей кінофестиваль, раніше він також фінансував інший фільм Джонні Деппа "Жанна Дюбаррі".
"Майстра і Маргариту" раніше вже хотіли екранізувати такі режисери, як Федеріко Фелліні, Роман Поланскі, Тері Гілліам, Баз Лурман.
The Variety пише, що у створенні нинішньої екранізації також візьмуть участь продюсери Світлана Мігунова-Далі та Грейс Лох. З ними судиться прокатна компанія Luminosity Pictures - це пов'язано з тим, що вони, заявляючи про власні права на англомовну екранізацію, заблокували показ у США випущеного у 2024 році фільму "Майстер і Маргарита" режисера Михайла Локшина.
Підготував: Сергій Дага





Экономика «Цукор в Україні може суттєво дорожчати»
Происшествия «Армия РФ атаковала промышленные объекты и инфраструктуру в Запорожье»
Мир «Агент ФСБ щодня проколює повітряні кульки біля посольства РФ у Канаді»
Мир «Ліван став першою країною арабського світу, яка скасувала страту»
Мир «Трамп вимагає від Тегерану виплати компенсацій за смерті й руйнування»
Происшествия «ДБР розслідує "нештатну ситуацію" на МіГ-29, який виконував бойове завдання на Одещині»