Новий фільм Тейлор Свіфт за минулі вихідні зібрав 33 млн доларів
Фото: bloomberg.com
Прослуховування нового альбому попзірки Тейлор Свіфт The Life of a Showgirl, оформлене як кіноподія з особистими роздумами співачки та кліпами з текстами пісень, стало найкасовішим фільмом у США та Канаді за минулі вихідні, повідомляє Bloomberg.
Стрічка під назвою The Official Release Party of a Showgirl, яку розповсюджує компанія AMC Entertainment Holdings Inc., зібрала $33 млн касових зборів. Це лише трохи менше за прогноз галузевого аналітика Boxoffice Pro, який очікував близько $35 мільйонів.
За даними AMC, ще $13 млн фільм заробив на міжнародному прокаті. Примітно, що подію анонсували лише за два тижні до релізу, і вона не мала традиційних передпоказів у четвер ввечері чи ранкових сеансів у п’ятницю, які зазвичай підвищують стартові збори.
Це вже друга співпраця Тейлор Свіфт з AMC. Попередній фільм співачки – Taylor Swift: The Eras Tour (2023) – став найуспішнішою концертною стрічкою всіх часів, заробивши $261,7 млн у світовому прокаті та відкрившись із рекордними $93,2 млн у США та Канаді.
The Official Release Party of a Showgirl вийшов у прокат у відносно “тихий” для кінотеатрів вікенд, змагаючись із новим фільмом The Smashing Machine від A24 і другим тижнем прокату стрічки One Battle After Another від студії Warner Bros. Discovery.
Підготував: Сергій Дага





Общество «У Комітеті Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки зробили заяву про мобілізацію жінок»
Политика «Зеленський оприлюднив вітання Трампа з нагоди Дня Незалежності»
Происшествия «Ракетний удар по Чернігову: загинули жінка і 4-річна дитина»
Политика «Білецький і Прокопенко стали командувачами двох оновлених угруповань на Донеччині – Зеленський»
Наука и техника «Білл Гейтс закликав захистити людей та терміново розробити механізми для протидії ШІ-загрозам»
Мир «Сенатор Блюменталь планирует обсудить с Трампом и Маском вопрос использования Starlink для нужд Украины»