"Греммі" знову з'являться нові категорії
Фото: Золоті грамофони "Греммі"
"Греммі" знову оновлює правила - у 2026 році на церемонії вручатиметься вже 95 нагород, рекордна кількість за останні 15 років. Про це пише Billboard.
З'являться нові категорії, включаючи "Найкращий традиційний кантрі-альбом" та "Найкраща обкладинка альбому" - її повернули вперше з 2011 року.
Зміни зачеплять і одну з найпрестижніших категорій - "Найкращий новий артист". Раніше, якщо музикант уже з'являвся в альбомі року - навіть як запрошений вокаліст - він автоматично втрачав шанс потрапити до списку новачків. Тепер це правило пом'якшили: якщо вокалу артиста в альбомі менше 20%, він все ще може бути номінований як "новий".
У категорії "Найкращий мюзикл" кількість переможців зросла з 4 до 6.
У класичних жанрах вперше почнуть вручати "Греммі" не лише виконавцям, а й композиторам та авторам лібрето - тобто тим, хто створив музику та текст, але не виконує їх особисто.
І останнє: церемонія змінить канал. У 2026 році "Греммі" востаннє покаже CBS, а з 2027 року ексклюзивні права перейдуть до Disney - шоу транслюватимуть на ABC, Hulu та Disney+.
BAGNET нагадує, цьогоріч Бейонсе отримала Grammy за кращий альбом року - Cowboy Carter.
Підготував: Сергій Дага





Общество «В Украине пересмотрят даты праздничных дней»
Происшествия «Президент повідомив про підготовку ворогом масованого обстрілу на Різдво»
Мир «Москва готова защищать теневой флот, что повышает риск прямой конфронтации между Западом и РФ»
Политика «Лісабон внесе 50 млн євро у програму із закупівлі зброї для України»
Мир «В Елисейском дворце пропала посуда и фарфор на 40 тыс. евро»
Одесса «Нетипова нічна активність в приватній одеській клініці вказує на можливість роботи таємних біолабораторій»