Померла 101-річна зірка серіалу "Санта-Барбара"
Фото: Донна Мей Тьяден
Зірка серіалу "Санта-Барбара", американська акторка Дженіс Пейдж, справжнє ім'я якої Донна Мей Тьяден, пішла з життя. Про це пише ТСН.
Акторки не стало у віці 101 року. Її життя обірвалося 2 червня у власному будинку в Лос-Анджелесі. Про сумну звістку повідомив друг знаменитості Стюарт Ламперт у коментарі іноземному виданню Metro. За його словами, Дженіс померла природною смертю.

До слова, Дженіс Пейдж була відома своїми ролями у культових фільмах і серіалах. Зокрема, "Санта-Барбара", "Гра в піжами", "Доріс Дей, будь ласка, не їжте ромашки" та "Шовкові панчохи".
Блискуча кар'єра легендарної артистки почалася 1944 року й тоді вже за декілька років вона отримала свою першу головну роль. Окрім того, Дженіс брала участь у виступах на Бродвеї. Її знали як одну з останніх представниць "Золотого віку" Голлівуду. Зірка закінчила зніматися у стрічках у 80-річному віці.
Цікаво, що Дженіс Пейдж виросла лише з мамою й у своїх інтерв'ю вона зізнавалася, що саме розлучення мами з батьком надихнуло її на наполегливу працю у театрі й кіно.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Трамп анонсував зустріч із Зеленським і зробив заяву про Путіна»
Политика «Европа должна думать о войне в Украине, а не о Гренландии, – Трамп»
Спорт «59 бігунів потрапили до лікарні після марафону в Гонконзі»
Происшествия «Министр обороны анонсировал создание антидронового купола для защиты Украины»
Происшествия «Зеленський продовжує тасувати кадрову колоду»
Политика «Зеленський анонсував нові операції після доповіді в.о. очільника СБУ»