11:21 / 06.10.2023 Шоу-биз

Продюсер Ігор Кондратюк забирає у Козловського його військову зарплату

Фото: Віталій Козловський

Український продюсер Вадим Лисиця розповів, що Ігор Кондратюк забирає собі частину військової зарплатні співака Віталія Козловського, який зараз захищає країну на фронті.

Про це повідомляє продюсер у Facebook.

Вадим Лисиця опублікував спільний кадр з Козловським, з яким нещодавно бачився і зізнався, що не від нього чув про те, що Кондратюк забирає собі гроші Козловського, які артисту виплачують за оборону України

"До мене нещодавно завітав дійсний боєць Нацгвардії Віталій Козловський. Не від нього я потім дізнався, що левову частку військової зарплатні, що отримує Віталік, забирає його колишній продюсер Ігор Кондратюк. В мене є лише надія, що ці гроші йдуть на допомогу військовим", - написав Лисиця.

Продюсер зазначив, що розуміє природу таких стосунків, адже й сам був у схожій ситуації зі своїм експідопічним. Однак, враховуючи статус Козловського зараз він вважає, що поведінка Кондратюка просто жахлива.

"Цей випадок мені здається зашкваром, або як каже зараз молодь - "це крінж". Цікаво, що відповість Ігор Васильович?" - додав Лисиця.

BAGNET нагадує, що співпраця Віталія Козловського та Ігоря Кондратюка тривала дев'ять років. У 2012 році артист і продюсер розірвали контракт, після чого між ними почалася ворожнеча.

Відомо, що співак виплачує колишньому наставнику борг, сума якого сягає приблизно два мільйони гривень.

В коментарях під фото користувачі відреагували на почуте. Вони заявили, що забирати кошти у військового неприпустимо.

Підготував: Сергій Дага