20:48 / 27.09.2023 Шоу-биз

Лідер гурту "Без Обмежень" розлучається з дружиною після 15 років шлюбу

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Лідер українського рок-гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець приголомшив заявою про те, що розлучається зі своєю дружиною.

Сьогодні, 27 вересня, на своїй сторінці у "фейсбуці" музикант опублікував звернення, у якому заявив, що розлучається з дружиною Анною. До того ж про розрив стосунків подружжя повідомило за декілька днів до 15-річчя шлюбу, повідомляє ТСН.

"За кілька днів нашому з Ганною шлюбові мало виповнитись 15 років. Ми не дотягли до цієї дати якихось кілька місяців. За ці роки ми пройшли не простий, але чудовий шлях разом, далі підемо кожен своїм. Я дуже сподіваюсь, що наші нові шляхи будуть для нас обох легкими і щасливими!" – написав Танчинець.

Музикант не став називати причину такого рішення з дружиною, лише зазначив, що "винних у цій ситуації нема і так іноді стається у житті". Окрім того, Сергій зазначив, що вони з ексдружиною залишилися у гарних стосунках і продовжують лишатися люблячими батьками для їхніх двох дітей.

Відомо, що в перші дні повномасштабної війни тоді ще дружина Сергія Танчинця Анна з двома їхніми дітьми, 13-річною донькою Анастасією та 4-річним сином Лук'яном виїхали до Японії. І чи не вперше за 14 років стосунків Сергій та Ганна проживали життя нарізно: він в Україні волонтерив, співав на благодійних концертах, привозив хлопцям із ЗСУ автівки, вона в Японії облаштовувала побут для дітей, працювала.

Цілком ймовірно, що саме величезна відстань між родиною вплинула на їхнє рішення розійтися.

Підготував: Сергій Дага