02:21 / 25.06.2023 Шоу-биз

Співак Олег Винник розкрив деталі своєї рідкісної хвороби

Олег Винник/скріншот з відео

Навколо здоров'я загадково зниклого після повномасштабного вторгнення на півтора року артиста ходило чимало чуток, зокрема, в Мережі активно обговорювали те, що у Винника діагностували онкологію. Однак сам співак спростував ці заяви в першому за час повномасштабної війни інтерв'ю.  

"Це неправда. Коли я розповів своєму юристу тут, у Німеччині, що пишуть, що в мене онкологія, він мені дав п'ять і сказав: "Значить, будеш довго жити",відреагував Винник в інтерв'ю "КРП".

Втім, хвороба, на яку страждає артист, не менш підступна. Як розповів Винник, йому дуже пощастило, що зараз це захворювання підлягає лікуванню, адже раніше воно приковувало людей до інвалідного візка.

"Сьогодні вже трішечки гірше, аніж було тиждень тому. Слава Богу, що мене підняли та поставили на ноги. І я скажу, що це не одна і не дві речі, які мене накрили. Десь я там в інтерв'ю казав, що не звертаю увагу на своє здоров'я, а тепер думаю, як довго можу це робити. А потім отак приходить один день і відключається усе. Цією хворобою хворіє в Німеччині 2% людей. Слава Богу, що вона сьогодні не є така страшна і не така летальна. Раніше людина, якщо не зверталася до лікаря, при моєму випадку буквально залишалася у візку. Але сьогодні є пігулки, медикаменти", - сказав Винник.

Називати свій діагноз співак не планує, бо вважає, що про це не потрібно знати стороннім людям.

"Воно почалося у турі, я не знаю, що це таке. Я нікому не розповідав. Це були такі симптоми, що ти просто не можеш збагнути, тебе просто витягують із цього", - сказав співак.

Нагадаємо, що лідер Kozak System впевнений, що на Олега Винника чекає забуття - боягузтво "вовчиці" йому не вибачать. У ЗМІ поширювалися повідомлення про те, що Винник злякався війни і втік із сім'єю до Німеччини, де має друге громадянство.

Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин озвучив свою теорію про зникнення колеги Олега Винника. Музикант заявив, що, ймовірно, Винник чогось боїться і перебуває не в Україні. "Усім героями бути не можна. Я розумію людський страх. Не всі люди розумні... Я не знаю, де цей Олег Анатолійович Винник. Сподіваюся, що він живий і здоровий, але дивно. Мабуть, є окрема група виконавців, які думають, що все повернеться, сподіваються та моляться про те, що пам'ять українців дуже коротка. Це так. Це наша національна забава-трагедія - швидко все забувати", - висловився Харчишин.

Підготував: Сергій Дага