03:15 / 12.05.2021 Шоу-биз

Струнка Леся Нікітюк в купальнику на березі моря порадувала новими фото

Останні кілька днів народна улюблениця Леся Нікітюк провела в Туреччині, де святкувала дівич-вечір. Щоправда, поки не свій. На курорті вона ефектно показала форми в купальнику, зробивши кілька кадрів на розкішному пляжі, повідомляє 24tv.ua.

На тлі неспокійного моря та зеленого скелястого узбережжя Леся Нікітюк з'явилася в красивому суцільному купальнику. Пляжне вбрання чорного кольору з високими розрізами на стегнах довершив білий напис.

Волосся знаменитість розпустила та підібрала стильні сонцезахисні окуляри. Вона постала перед камерою у спокусливій позі, виставивши ніжку вперед. Так, Леся Нікітюк акцентувала на струнких довгих ніжках, яким заздрить половина українського шоу-бізу. Звабливе декольте дозволило засвітити апетитні груди.

Леся Нікітюк в купальнику / Фото з інстаграму ведучої

"Збирайте подруг і просто летіть геть! Кудись на моречко, у хороший готельчик, побільше купальників і гарного шмаття. Зробіть собі пригоду, організуйте дівич-вечір", – порадила зірка, яка назвала себе VIP-тамадою. Схоже, за розважальну програму в Туреччині відповідала саме вона.

Леся Нікітюк в купальнику / Фото з інстаграму ведучої