22:06 / 15.08.2023 Пресс-релизы

Конвектори Carrera - це лінійка водяних та електричних обігрівальних пристроїв

Конвектори Carrera - це лінійка водяних та електричних обігрівальних пристроїв, призначених для обігріву приміщень. Вони використовують принцип конвекції, що грунтується на переміщенні повітря, щоб забезпечити рівномірний розподіл тепла в приміщенні. Конвектори Carrera є популярним вибором для обігріву будинків, офісів та інших внутрішніх приміщень.

Внутрішньопідлогові конвектори Carrera

Внутрішньопідлогові конвектори Carrera - це системи опалення, які встановлюються в підлогу або під підлогою приміщення і призначені для обігріву через нагрівання повітря конвекцією. Вони є інноваційним способом обігріву приміщень, оскільки обігрівальні елементи розміщуються всередині підлоги, що дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всій площі кімнати.

Основні характеристики та переваги внутрішньопідлогових конвекторів Carrera

 1. Рівномірне обігрів: Завдяки розташуванню під підлогою, внутрішньопідлогові конвектори забезпечують рівномірний розподіл тепла по всій площі приміщення. Це сприяє створенню комфортної температури у всіх частинах кімнати.
 2. Ефективність: Оскільки внутрішньопідлогові конвектори працюють на принципі конвекції, вони сприяють ефективному та рівномірному обігріву без значних втрат тепла.
 3. Естетика: Такі системи обігріву не вимагають встановлення видимих радіаторів або обігрівальних елементів, що зберігає естетику інтер'єру приміщення.
 4. Простота управління: Багато внутрішньопідлогових конвекторів Carrera обладнані системами управління, що дозволяють регулювати температуру та час роботи, що сприяє економії енергії.
 5. Монтаж: Установка вимагає спеціальної підготовки та монтажу, включаючи укладання підпільної системи та підключення до електроживлення. Зазвичай, цим займаються спеціалізовані професіонали.
 6. Тепла підлога: Внутрішньопідлогові конвектори іноді можуть поєднуватися з системами "теплої підлоги", що створює ще більш комфортні умови обігріву.
 7. Зональне обігрів: За допомогою систем керування можна регулювати температуру в різних зонах приміщення, що дозволяє економити енергію та обігрівати лише ті зони, які активно використовуються.

Підлогові та напольні конвектори Carrera

Напольні конвектори Carrera - це портативні обігрівальні пристрої, що розміщуються на підлозі приміщення для обігріву повітря конвекцією. Вони призначені для тимчасового або додаткового обігріву приміщень і є більш гнучким та зручним рішенням порівняно з фіксованими обігрівальними системами.

Конвектори Carrera для панорамних вікон - це спеціальні обігрівальні пристрої, розроблені для обігріву зон поряд з панорамними вікнами. Панорамні вікна можуть бути прекрасними та функціональними елементами інтер'єру, але вони також можуть бути джерелом втрат тепла через велику поверхню скла. Підлогові конвектори Carrera у цьому випадку можуть допомогти компенсувати ці втрати та створити комфортну мікрокліматичну умову поряд із вікнами.

Основні характеристики та переваги підлогових конвекторів Carrera для панорамних вікон:

 1. Встановлення поруч із вікнами: Ці конвектори можна розмістити на підлозі поруч із панорамними вікнами. Вони направлятимуть тепле повітря вгору, створюючи бар'єр для холодного повітря, яке може проникати через шибки.
   
 2. Рівномірне обігрів: Підлогові конвектори забезпечують рівномірний розподіл тепла в зоні поруч із вікнами, що запобігає утворенню холодних ділянок та конденсації.

Офіційний інтернет магазин Carrera - carrera.kiev.ua