21:22 / 01.07.2019
Политика
Експерт: частина медійних персон є фахівцями
Політолог Олександр Лазарєв вважає, що зараз в українській політиці є дуже багато медійних персон, частина з яких є фаховими.
Про це він заявив в ефіру телеканалу “NewsOne”.
«Не усі вони суто медійні. Наприклад Олександр Скічко, який балотується по Черкащині, має економічну освіту. В принципі він перспективний, ще молодий. Цілком можливо - проявить себе», - сказав політолог.
Олександр Лазарєв є аналітиком фонду «Українська політика» та Інституту публічної політки та консалтингу «ІНРОЛІТ». Експерт спеціалізується на темах геополітики та політекономії.
Нагадаємо, раніше політтехнолог Катерина Одарченко заявила, що некомпетентність політиків є одним із трьох найголовніших викликів, які стоять перед Україною.





Мир «Болгарія йде на восьмі вибори за п’ять років: курс країни може змінитися»
Происшествия «Сибіга провів перші контакти з майбутньою міністеркою закордонних справ Угорщини»
Политика «В Минобороны РФ возложили на европейские власти ответственность за втягивание стран в войну и предупредило о "последствиях"»
Спорт «Жах на полі: Футбольного арбітра застрелили під час матчу»
Общество «Сотні тисяч чоловіків у Європі – критичний ресурс для ЗСУ»
Мир «Імміграційна та прикордонна служба США за рік депортували 442 тисячі людей»