Стало відомо, коли Тимошенко зробить заяву щодо участі у виборах
У вівторок, 22 січня, в день 100-річчя української Соборності Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" проведе урочистий з’їзд. На ньому відбудеться офіційне висунення Юлії Тимошенко на посаду президента України на чергових президентських виборах, повідомляє "Обозреватель".
Нагадаємо, згідно з усіма соціологічними дослідженнями, лідер партії "Батьківщина" залишається незмінним лідером за підтримкою громадян. Висунення Тимошенко кандидатом на пост президента України стане найбільш гучною політичною подією останніх місяців, після презентації стратегічного документу "Новий економічний курс".
Презентована нею стратегія стала найбільш ґрунтовним економічним документом на цих виборах, оскільки пропонує комплексне рішення актуальних для України проблем. Зокрема, головною метою "Нового економічного курсу" в розділі "Стратегія інноваційного розвитку України" є підвищення глобальної конкурентоспроможності України та прискорене інноваційне інклюзивне економічне зростання з річними темпами від 7%. Це стане основою для кардинального підвищення якості життя українських громадян і зближення України за цими показниками з країнами ОЕСР.
Крім того, "Новий економічний курс" дає відповіді на питання енергетичної безпеки України, зокрема стосовно енергетичної залежності вітчизняної економіки. Так, в документі зазначається, що зараз близько третини загального постачання первинної енергії в країну забезпечується за рахунок імпорту. Неефективною є і структура енергетичного балансу країни: переважають вугілля, природний газ та атомна енергія. У той час як частка відновлюваних джерел енергії (гідроенергія, геотермальна, сонячна, вітрова та біопаливо) у структурі постачання первинної енергії у 2017 році становила до 5%. Стратегія Тимошенко пропонує поетапні кроки для вирішення даних питань, розвитку економіки та зростання рівня життя в Україні.





Политика «Путін готовий до "реальних зустрічей" та пошуку формату для завершення війни, – Зеленський»
Происшествия «Поки країна донатить на ЗСУ: «Флавакор» намагається через суди забрати в армії 24 млн грн на тендері»
Мир «Ізраїль розгорнув секретний військовий аванпост в пустелі Іраку для ударів по Ірану»
Мир «На запрошення Сі Трамп цього тижня здійснить візит до Китаю»
Происшествия «Україна вперше з серпня 2024 року відбила більше територій, ніж втратила»
Происшествия «Чоловік з ножем захопив у заручниці 13-річну дівчинку у Львові, тікаючи від ТЦК»